Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Cilt Lekelerinin Etkili Ve Doğal İlacı Pirinç sirkesi

pirinç sirkesi nasıl yapılır nelere iyi gelir cilt lekelerini pirinç sirkesi giderir mi sivilcelere pirinç sirkesi iyi gelir mi pirinç sirkesi zayıflatır mı…

Tam bir şifa kaynağı olduğu bilinen Pirinç sirkesi Özellikle Çin ve Vietnam da yetişen beyaz ve yapışkan bir dokusu olan pirinçten elde edilir. Pirinç sirkesi Japonya dada olur fakat orada işlemleri daha farklıdır. Pirinç sirkesinin diğer sirkelerden daha fazla içeriği bulunmaktadır. Şifa bakımından daha zengin olan bu sirkenin yapılışı sadece Japonya da farklıdır. Japonlar atalarından öğrendikleri gibi üretimini sürdürmektedirler. Çin ve Vietnam dan farkı ise esmer pirinç kullanmaları ve sirkenin yapılış aşamasında bal ilavesi yapmalarıdır.

Pirinç sirkesi Siyah Nokta tedavisine iyi gelir

Pirinç Sirkesi Yapılışı İçin gereken Malzemeler: 1 çay bardağı beyaz pirinç-1 cam kavanoz-2 adet nohut-1 Lt. su

Pirinç sirkesi Nelere İyi Gelir

Hazırlanışı: Pirinci yıkayalım ve süzelim. Sudan arınmış olan pirinci kavanoza koyalım üzerine önceden kaynamış soğumuş olan suyu ilave edelim. Son olarak iki adet nohudu da ilave edip sirke yapımını sonlandıralım. Kavanozun kapak bölümüne çok az hava alacak kadar bez kapatalım.

Pirinç Sirkesi Cilt yaşlanmasını Önler

Bekleme süresinde asitleşecek olan pirinç sirkesi bu bez sayesinde hava alacak, içerisinde oluşacak olan olumsuz asitten kurtulacaktır. Bu ev yapımı doğal sirkenin bekleme süresi 15 gündür. Bu süre zarfınca sirkeyi karanlık bir ortamda bekletin. Süre dolduğunda pirinç sirkesi kullanıma hazır olacaktır. Sirkeyi lekeli bölgelere sürmek için pamuk kullanınız.

Cilt lekeleri icin Pirinç sirkesi iyi gelir

Geceleri yatmadan önce lekeli bölgeyi su ile temizleyin ve pirinç sirkesini hafifçe leke üzerine uygulayın. Düzenli kullanım halinde bir ay gibi kısa bir süre içerisinde lekelerin gözle görünür bir şekilde kaybolduğunu fark edeceksiniz.

Pirinç Sirkesinin Cilde faydası var mı

FAYDALARI: Pirinç sirkesinin en bilindik faydası deri ve deri üzerinde oluşan lekelere iyi gelmesidir. Cilt hücrelerini yenileyen formüle sahip pirinç sirkesi aynı zamanda yaşlanmayı geciktirir. Doğal toniktir. Siyah noktalardan arınmış olan cilde uygulanması halinde gözeneklerin kapanmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlar. İçerisinde bulunan bileşenlerden dolayı iyileştirici özelliğe sahiptir. İyi bir yağ yakıcıdır. Diyet yapanlar ve zayıflamak isteyenler bu şifa kaynağından yararlanabilirler.

kepek, kepek nedenleri ve bitkisel çözümler

Doğal bir parlatıcıdır. Bulaşıkları soluk ve kirli çıkaran bulaşık makinelerinde kullanılabilir. Bulaşık makinesine yıkama öncesi bir çay bardağı konulmalı ve makine çalıştırılmalıdır. Sirkeyi bulaşık makinesinin iç kısmına dökebilirsiniz.

Pirinç Sirkesi Akneleri Giderir mi

Ev temizliğinde de başarılı bir mikrop kırıcıdır. Evde temizlik yaparken yüzeylerin silme suyuna bir çay bardağı katılarak yerler silinebilir. Aynı zamanda cam silmede de kullanılır. Parlatıcı özelliği olduğu için camları iyi temizler ve sonrasında parlaklık bırakır.

Tamago-su cinselliğe iyi gelir mi

Konu Aramaları:

pirinç sirkesi nasıl yapılır,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Samuray İçeceği Tamago-Su Cinselliğe İyi Gelir

tamago-su nedir nelere iyi gelir yumurtalı esmer pirinç sirkesi nelere iyi gelir cinselliğe tamago-su iyi gelir mi tamago-su sperm sayısını...

Kapat