Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bu Meyvenin Çiçekleri Bağırsak Kurtlarını Düşürür

kanı temizleyen meyveler şeftali kalp krizine iyimi gelir cildi canlandıran meyveler şeftali çiçekleri nelere iyi gelir kabızlığa iyi gelen meyveler şifalı meyveler…

Bu Meyvenin Çiçekleri Bağırsak Kurtlarını Düşürür B ve C vitaminleri ile potasyum açısından zengin bir meyvedir. Ayrıca A vitamini ile kalsiyum, magnezyum, sodyum, demir ve fosfor minerallerini de barındırır. Vücudun hastalıklara karşı direncini arttırır. Bağırsakları yumuşatır. Hazmı kolaylaştırır. İdrar söktürür ve kabızlığı giderir.

Şeftali kemiklere iyimi geliyor

Basur şikayetlerini azaltır. Kanı temizler. Ateşi düşürür. Sinirleri yatıştırır ve uykusuzluğa iyi gelir. Kansere karşı koruyucudur. Kalp krizi riskini azaltır. Böbreklerin düzenli çalışmasına yardımcı olur ve böbrek taşlarını eritir. Ağız kokusunu giderir. Cildi nemlendirir ve canlandırır.

Şeftali Ateşi Düşürürmü

ÇİÇEKLERİNİ KAYNATIP SUYUNU İÇİN Şeftali taze olarak tüketilmesinin yanında komposto, reçel ve meyve suyu olarak da tüketilir.Çiçekleri kaynatılıp suyu içilirse bağırsak solucanlarını düşürür. Şeftali soyulup ezildikten sonra yüze maske yapılırsa özellikle kuru ve yorgun ciltlere iyi gelir.

Şeftali Cilde iyimi geliyor

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Eklem Ağrılarına ve Romatizmaya İyi Gelir

kanı temizleyen bitkiler saçkırana iyi gelen otlar keçi sakalı sivilcelere iyimi geliyor eklem ağrılarına iyi gelen bitkiler kalbe iyi gelen...

Kapat