Bu Meyve Cinsel Gücü Artırır Kalp Hastalığına İyi Gelir

Bu Meyve Cinsel Gücü Artırır Kalp Ve Damar Hastalığına İyi Gelir;

7 metreye kadar büyüyebilen, beyaz tonlarında çiçeklere sahip, dalları dikenli yabani bir ağaçtır. Meyveleri muşmula gibidir. Turuncu, kırmızı ve koyu sarı renklerinde görülürler. C vitamini açısından zengin olup, çok faydalı besin değerlerine sahiptir.

Alıç Meyvesinin Faydaları; Kalp ve Damar sorunlarının giderilmesinde destekleyici rol oynar. Alıcın meyvesi, damarlardaki tıkanıklığın açılmasında etkili olduğu gibi, damarların biraz daha genişlemesini sağlayarak kalbi ferahlatır ve daha rahat bir kan akışına olanak sağlar. Damar sertliği önlenmesine yardımcı olduğu gibi, kalbin kuvvetlenmesinde yardımcı olur. Kalp atışını düzenler ve ritim bozukluklarının giderilmesinde çok önemli rol oynar. Asabiyeti dindirir ve çarpıntıyı azaltıcı rol oynar. Ayrıca Sinir bozukluklarında kullanılır.

Uykusuzluğu giderir, beyne kan akışını hızlandırır, yüksek tansiyonlarda düzenlemeyi sağlar. İdrar söktürücü ve spazm çözücüdür, mideyi kuvvetlendirerek cinsel gücü de arttırdığı klinik deneylerle ortaya konmuştur. Alıç çiçeği ve ağacını nasıl kullanabiliriz? Bu bitki, hem yaprağı, hem meyvesi olarak kullanılabilir. Alıç çiçeğinden yapılan çay düzenli olarak alıç meyvesi ile birlikte düzenli olarak tüketilirse kalp krizi riskini en aza indirir ve kalp krizi sonrası iyileşmeyi kolaylaştırır.

Lapa haline getirilip şişliklerin üzerine konursa tedavi edici etkisini gösterir. Suyu şerbet halinde kullanılırsa vücut ve baş ağrılarında etkili olur. Alıç bitkisi ve meyvesi vücutta herhangi bir toksin ve birikinti yapmadığı için uzun süre hiç endişelenmeden kullanılabilir. Olumlu etkilerini görebilmek için zaten uzun süreli kullanımlar önerilmektedir.

ALIÇ SİRKESİNİN FAYDALARI; Alıç bitkisinden yapılan sirkenin insan sağlığına birçok faydası vardır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz. Kalp ve Damar rahatsızlıklarında kullanılır. Kalbi güçlendirerek, daha sağlıklı olmasını sağlar. Böbrek hastalıklarına çok iyi gelir. Tansiyonu dengede kalmasını sağlar. Sürekli kullanımla şeker hastalığının etkilerini azaltır. Bu sirke sayesinde şeker Hastalığından kurtulanlar bile vardır. Çok yüksek miktarda antioksidan içerir. Dolayısı ile en ufak rahatsızlığa karşı koruyucu etkisi vardır.

Boğaz iltihaplarında hastalığın süresini azaltır. Hastanın çok daha çabuk iyileşmesini sağlar. Grip nezle ve soğuk algınlığına karşı koruyucu etkisi vardır. Hasta olmuş olanların ise daha kısa zamanda iyileşmelerine yardımcı olur. Anjiyo veya açık kalp ameliyatlarından sonra hastaya verilirse, kalbi güçlendirerek, hastanın daha iyi hissetmesini sağlar. Özellikle şeker hastalarının ameliyat sonrasında veya başka sebeplerden dolayı vücutta oluşan yaraların kısa sürede iyileşmesinde etkilidir.

Konu Aramaları:

çam burcu nelere iyi gelir,alıç cinsel faydası,kocayemis faydalari,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Pancar Detoksu Hızlı Kilo Verdiriyor

Pancar Detoksu Hızlı Kilo Verdiriyor; Ispanakgiller Ailesinden olan pancar, sağlık deposu olup faydaları saymakla bitmiyor. Pancarın yağ oranı düşük olup,...

Kapat