Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bu Çayla Şişkinlik Ve Gazdan Kurtulun

 

şişkinlik çayı çay şişkinlik yaparmı şişkinliğe çay şişkinlik bitki çayı şişkinlik önleyici çay şişkinlik alan çay şişkinlik için bitki çayı yeşil çay şişkinlik yaparmı şişkinlik giderici bitkisel çay yapın siyah çay şişkinlik yaparmı…
Rezene çayını herhangi bir rahatsızlığınız olmasa da B, C vitaminleri ile potasyum, magnezyum ve kalsiyum gibi mineralleri almak ve vücudunuzu güçlendirmek için tüketebilirsiniz. C vitamini bağışıklık sistemini güçlendirirken kalsiyum kemik yapısını güçlendiren bir mineraldir. Rezene çayı,laktasif etkisi ile kabızlığı önler.
Her yaş için şifa olan rezene çayı, gaz ve şişkinlik ile kendini gösteren sancılı, hafif sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı faydalıdır. Soğuk algınlığındaki öksürüklerde, balgam söktürücü olarak kullanılabilmektedir.

Rezene çayı, üst solunum yolu rahatsızlıklarında ve hazmı kolaylaştırıcı, bebeklerde bilimsel adı kolik olan sebebi tam bilinmeyen veya gazdan olabilen sancılara karşı savaşır ve emziren kadınlarda süt artırıcıdır. Ancak emzirme dönemindeki kadınlar uzmana danışmadan rezene ürünleri tüketmemelidir; çünkü kan şekerini olumsuz olarak etkileyebilir. Ayrıca Safra kesesi, böbrek ve karaciğer rahatsızlığı bulunanlara rezene çayı içmemelidirler.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bu Otun Faydaları Saymakla Bitmiyor

  Dereotu kürü dereotu tohumu dereotu zararları dereotu suyu dereotu ingilizce dereotu salatası dereotu yetiştiriciliği dereotu nedir... Dereotu, özellikle salatalara...

Kapat