Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bu Besinler Biten Cinsel Yaşamı Canlandırıyor

cinsel yaşamı canlandıran besinler cinsel arzuyu artıran besinler cinsel güce yardımcı besinler kırmızı biber iktidarsızlığa çere mi afrodizyak etkili besinler…

Güçlü ve mutlu bir cinsel yaşamın kapısını doğru besinler aralıyor. Uzmanlar mucize besinlerin tüketiminin isteksizliği ortadan kaldırdığını, cinsel dürtüyü artırdığını ifade ediyor. Afrodizyak etkisi ile öne çıkan besinlerin kadın-erkekte libidoyu yükseldiğini aktaran uzmanlar bu besinleri şöyle sıralıyor:

Çavdar Testosteron üretimini artırır mı

1-ÇAVDAR EKMEĞİ: Testosteron üretiminde önemli olan çinko mineralinin vücutta muhafaza edilmesinde yardımcıdır. Uzmanlar günde 3 dilim çavdar ekmeği yenilmesini öneriyor.

2-ARPACIK SOĞANI: Potasyum zengini arpacık soğanı cinsel dürtüyü artırıyor.

Arpacılk soğanı cinsel dürtüyü artırır mı

3-KEREVİZ: Erkeklerin terinde bulunan androstenon maddesi içeriyor. Bu madde cinsel çekim hormonu feromon gibi işlev görüp cinsel uyarıları artırıyor. Çiftlerde arzuyu kamçılıyor.

4-MARUL: Sadece bir porsiyon marul bile günlük A vitamini ihtiyacının yüzde 82’sini karşılıyor. Araştırmalar A vitamini eksikliğinin testis küçülmesine yol açtığını vurguluyor, bol bol salatalarınızda marul kullanmanızı öneriyor.

Kereviz karnıbahar Çiftlerde arzuyu kamçılıyor

5-KARPUZ: ABD’de yapılan bir araştırmaya göre;karpuzun 6 diliminde dahi yeterli miktarda bulunan aminoasit,kan damarlarını genişletiyor. Karpuz bu özelliğinin yanında cinsel isteği artıryor.

6-KARNABAHAR: İçindeki kimyasal kadınlık hormonu olan östrojenin seviyesini azaltıyor.Uzmanlar, çiçeklerini ayırarak günde bir baş tüketilmesini tavsiye ediyor.

Karpuz cinsel isteği artırıyor mu

7-KIRMIZI BİBER: Uzun süreli ereksiyon ve kuvvetli bir orgazm ile kan akışının artmasını sağlıyor.İktidarsızlığa çare oluyor. İsteksizliği gideriyor.

Kırmızı Biber İktidarsızlığa çaremi

8-ÇİKOLATA: Günde bir parça çikolata cinsel dürtüyü artırıyor.Çikolata afrodizyak etkisi ile mutluluk hissi veriyor ve kimyasal hormonların salgılanmasını sağlıyor.

çikolata cinsel dürtüyü artırıyormu

9-TATLI PATATES YOLLARI AÇIYOR: Yapılan araştırmalarda tatlı patatesin cinsel dürtüyü arttırıcı hormon alımlarını tıkayan civa gibi metallerin verecekleri zararı dengelediği belirtiliyor. Uzmanlar günde 1 adet patates tüketilmesi gerektiğini söylüyor.

Tatlı Patates Cinsel Gücü Artırır mı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
C Vitamini Deposu Bu Meyve İltihabı Önlüyor

mandalina nelere iyi gelir mandalina saçı uzatır mı mandalina kolesterolü dengeler mi mandalina iltihabı önler mi mandalina kanserden korur mu...

Kapat