Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Böbrek ve Mesane Taşı Oluşumunu Engelliyor

böbrek yetmezliği belirtileri böbrek taşı böbrek böbrek ağrısı böbrek hastalıkları böbrek kanseri böbrek iltihabı böbrek kisti böbrek büyümesi böbrek taşı ameliyatı…

Yüzyıllardır tedavi amaçlı kullanılan ısırgan otunun bilmediğiniz o kadar çok faydası var ki okuyun.

1-Isırgan otu özellikle egzama problemine karşı çok etkilidir. Böbrek ve mesane taşlarını engellemesiyle bilinen ısırgan otu kanı temizler ve kansızlık çekenler için kan seviyesini arttırması sebebiyle de önerilir.

2-Pankreasa iyi geldiği ve kan şekerini düzenlediği gerekçesiyle şeker hastalarına önerilen ısırgan otu, kabızlık sorununa da iyi gelir.

3-İdrar yolu hastalıklarına iyi geldiği söylenen ısırgan otunun çayını makul miktarlarda tüketerek veya yemeğini yaparak faydasından yararlanabilirsiniz. Farklı bitkilerle karıştırarak çorbasını da hazırlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sinameki Neye Faydalı,Zayıflatır’mı ?

sinameki sinameki kürü sinameki zararları sinameki ne demek sinameki otu zayıflatırmı sinameki kürü yapanlar sinameki otu nasıl içilir sinameki nasıl...

Kapat