Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Blushwood Meyvesi Kanseri Yok Ediyor

Blushwood Meyvesi Kanseri Yok Ediyor;

Bilimsel adı “hylandia” olup, Alıç ağacıyla ortak atadan geliyor Yapılan araştırmalar sonucunda ‘Blushwood’ adlı ağacın meyvesinin kanser hücrelerini kökünden kazıdığı söyleniyor. Berghofer Tıbbi Araştırma Merkezinden Dr. Glen’in yaptığı bir araştırmaya göre ‘Blushwood’ adlı ağacın meyvesinin kanser hücrelerini yok ettiği ortaya çıktı.

Bilim insanları bu meyveden aldıkları enzimle kanser tümörlerini yok etmeyi başardılar. Şu anda test aşamasında olan ilaca EBC-46 adı veriliyor. Bu meyvenin üzerine araştırma yapan Dr. Glen yaptığı çalışmalar sonucunda şunları söylüyor,

Preklinik denemelerimizde, ilacı deneklerimize enjekte ettik. Beş dakika içinde enjekte edilen bölgede morarma görüldü. 24 saat içinde ise tümörün yer aldığı bölge tamamen siyahlaştı.

Bunun üzerinden birkaç gün sonra geçince bölgede kabuk oluştu. 1.5 hafta içinde kabuk kendiliğinden düştü ve tümör yok oldu.” İfadelerini kullandı. Berghofer’ın internet sitesinde EBC-46’nın farelerde, köpeklerde ve atlarda test edildiği ve başarılı sonuçlar elde edildiği yazıyor. Henüz sadece hayvanlarda denenen laboratuvar testlerinde, deneye tabi tutulan tümörlü hayvanların %70’inde başarılı sonuçlar elde edilip tümörlerin yok edildiği belirtiliyor.

Ancak bu ürün çeşitli nedenler dolayı henüz insanlarda denenmemiş. Bu nedenle araştırmacılar konuyla alakalı henüz kesin bir şey söylemiyorlar. Yaygın olan diğer isimler şunlardır; May, Mayblossom, Maythorn, Guickthorn, Alıç, Motherdie ve Haw.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yılan Otu Çorbası Nasıl Yapılır Nelere İyi Gelir

Yılan Otu Çorbası Nasıl Yapılır Nelere İyi Gelir; Tırşik, adı ile yaygın olarak bilinen yılan otu Akdeniz ikliminin uzandığı alçak...

Kapat