Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Binbir Derde Deva Olan Rich Mantarı

Karaciğer bozuklukları, hepatit, HIV/AIDS gibi hastalıklardan korur ve bu hastalıklarla savaşır.Yüksek tansiyon, kolesterol, diyabet, bronşit, prostat gibi problemlere iyi gelir.

Kanser yönünden risk grubunda olan kişilerin (ailesinde kanser vakası olan, yoğun stres altında veya yoğun hava kirliliği ortamında çalışan, işi gereği radyasyon ve/veya kimyasallara maruz kalan) özellikle kullanması önerilir.”Reishi (Ganoderma lucidum) mantarı vücutta birikmez. 10 yaş üzerinde herkes kullanabilir. Ancak belli özellikleri nedeni ile bazı durumlarda kullanılması önerilmez
Vücutta biriken toksinlerden arınmayı kolaylaştırır. Kandaki oksijen miktarının artmasına ve kan akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Böylelikle cilde gelen oksijen ve besin miktarında yükselme, cilt üzerinde iyileştirici etkiler gözlemlenebilr.

Yüksek tansiyon, kolesterol, diyabet, bronşit, prostat gibi problemlere iyi gelir.Japonca’da ‘ölümsüzlük’ anlamına gelen kırmızı Reishi mantarı, başta kanser olmak üzere birçok hastalıktan koruyor, ömrü uzatıyor.Sağlıklı, uzun bir yaşam sürmek ve her yaşta genç kalmak için kırmızı Reishi mantarını tavsiye eden uzmanlar, yararlarını şöyle sıralıyor…

Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi ile genetik, bulaşıcı ve yaşlanmaya bağlı gelişebilen birçok hastalığa karşı koruyucu özelliği vardır.

Sürekli kullanımda stres seviyesinde azalma ve uyku düzeninde düzelme görülür. Hücre yenileyici özellikleri nedeniyle yaşlanmayı geciktirici (anti-aging) etki gösterir.
Sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemlerini güçlendirici özelliğiyle öne çıkar.

AMELİYATA GEREK KALMADAN BÖBREK TAŞLARINDAN KURTULUN…. TIKLAYIN

12300

Konu Aramaları:

richie mantarı,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Ameliyata Gerek Kalmadan Safra Taşlarından Kurtulun

Safra kesesindeki taşların sindirim sistemi bozukluklarına yol açtığı bilinmektedir.Sindirim sistemindeki bu

Kapat