Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Aşkınız Kereviz Koksun

kereviz nelere iyi gelir kereviz suyu cinsel gücü artırır mı kereviz felce iyi gelir mi kereviz kalp ve damar sağlığına faydalı mı kereviz kansere iyi gelir mi…

Lezzetiyle damakları mest eden kereviz yüksek tansiyonu ve kanseri önlüyor. Afrodizyak etkisiyle çiftlerin mutluluğunu artırıyor. Kan akışını hızlandırıp güç veriyor. Kendine özgü aroması ve tadıyla, düşük kalorili sebzeler arasında oldukça popüler olan kereviz sadece lezzetiyle değil sağlığa faydalarıyla da ön plana çıkıyor. Yüksek tansiyona karşı fayda veriyor. İçeriğinde bulunan etken maddelerle başta pankreas kanseri olmak üzere kanser hücrelerinin büyümesini engelliyor. İltihaplı hastalıkları tedavi ediyor.

Kereviz Afrodizyak etkisiyle çiftlerin mutluluğunu artırıyor

GÜÇ VERİYOR Afrodizyak etkisiyle çiftlerin mutluluğunu artırıyor. Kasları ve damarları rahatlatıp kan akışını hızlandırıyor. Bu şekilde ereksiyon problemini önlüyor. Kereviz suyu, stres ve gerginlik dolayısıyla oluşan hazsızlığı gideriyor. Serotonin hormonunu uyarıp çiftlerin arzularını kamçılıyor. Cinsel sorunlara birebir olan mucize besin takviye güç veriyor ve bu şekilde cinsel gücü artırıp şehvete tavan yaptırıyor.

Kereviz Astıma fayda sağlar mı

FAYDALARI: A ve C vitamini kaynağıdır. Vücudun vitamin ihtiyacını karşılar. Yapısında potasyum, sodyum, kalsiyum ve manganez gibi çok çeşitli mineraller içerir. Astıma fayda sağlar. Kalp ve damar hastalıklarına iyi gelir. Kalp krizi geçirme ve felce yakalanma riskini azaltır.

Kereviz Cinsel isteği arttırır mı

Sistit yani idrar yolu iltihabı için faydalıdır. Anemi yani kansızlık için de büyük fayda sağlar. Böbrek rahatsızlıklarına iyi gelir. Vücuttaki toksin maddelerin atılmasına yardım eder. Böbrek taşlarının düşürülmesine de fayda sağlar. Özellikle yaşlılarda hafıza kaybı ve unutkanlık için fayda sağlar. Nefrit ve hepatit hastalıklarına karşı fayda sağlaması da kereviz faydaları arasındadır.

Kereviz Karaciğeri korurmu

Kadınların adet dönemi yani regl dönemlerinin düzenlenmesine yardım eder. Geciken menstrual döngüyü düzene sokar. Diyabet yani şeker hastalığına karşı da fayda sağlar.Kan basıncını kontrol eder. Doğal bir antioksidandır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Cinsel isteği arttırır, afrodizyak özelliği vardır. Antibakteriyel özelliği vardır. Hafıza kaybı ve unutkanlık için fayda sağlar. Karaciğeri koruyucu özelliği vardır.

kereviz yemegi afrodizyak özelliği varmı

Konu Aramaları:

kereviz cinsel gücü artırır mı,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Limon Sarımsak Dertleri Unutsak

limon suyu ve sarımsak nelere iyi gelir limon sarımsak kalp damarlarını açıyor mu limon sarımsak eklem ağrılarına iyi gelir mi...

Kapat