Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Aşkı Ateşleyen Mucize İksirler

Bu İksirler Aşkı Ateşliyor

Her dönem insanlar; sağlıklı, dinç, canlı, kuvvetli bir biçimde yaşamını sürdürmek istiyor. Özellikle cinsellik açısından endişesiz bir güce sahip olmak istiyor. Bunun için de sağlıklı bir metabolizma, dengeli beslenme ve iyi sindirilebilen yemek, düzenli diş bakımı, yeterli vitamin ve mineral alımı gerekiyor. Uzmanlar, cinsel açıdan sıkıntı yaşayan çiftlere müjdeli haberi veriyor.

Enerji Veriyor

Bitki tohumlarıyla hazırlanan toniklerin çiftlerin arzusunu kamçıladığını, enerji verdiğini, aşkı ateşlediğini, erkeklerde ereksiyon sorununu sonlandırdığını belirtiyor. Bir litre suyun içine havanda dövülerek toz haline getirilmiş birer silme çorba kaşığı tere tohumu, şalgam tohumu, havuç tohumu katın. Kaynattıktan sonra süzün. Sabah ve akşam bir fincan için.

Nasıl Kullanılmalıdır ?

Bir litre sütün içine iki çorba kaşığı filiskin tohumu katın. Kaynattıktan sonra süzün. Sabah ve akşam birer su bardağı için.Havanda dövülerek toz haline getirilmiş bir tatlı kaşığı acı bakla tohumunu, bir tatlı kaşığı süzme bal ile karıştırıp, akşamları yatmadan bir saat önce yiyin.Havanda dövülerek toz haline getirilmiş bir kahve fincanı Çörek otu tohumu ile iki kahve fincanı kadar süzme balı karıştırın.

Kullanırken Dikkatli Olun

Sabah ve akşam bir çorba kaşığı yiyin.Havanda dövülerek toz haline getirilmiş bir çorba kaşığı turp tohumu ile yarım çay bardağı süzme balı karıştırın. Sabah ve akşam birer tatlı kaşığı yiyin. Havanda dövülerek toz haline getirilen bir çay bardağı susam tohumunu, bir tatlı kaşığı süzme bal ile karıştırın. Sabah ve akşam bir kaşık yiyin.Büyükçe bir havanın içine aynı oranda havuç tohumu, fındık ve bakla katın.

Sabah Akşam Bir Çorba Kaşığı

İyice dövdükten sonra sabah ve akşam bir çorba kaşığı yiyin.Bir bardak suyun içine bir tatlı kaşığı ince kıyılmış kara pelin (köksap) katın. Kaynattıktan sonra yarım saat bekletin. Sonra süzerek günde üç öğün birer çorba kaşığı kullanın.Kaynar suyun içine bir çay kaşığı kişniş katın. Demledikten sonra süzün.

Macun Haline Getirin

Günde iki kez sabah ve akşam bir çay fincanı için.Havanda dövülerek toz haline getirilen bir çay bardağı susam tohumunu, bir tatlı kaşığı süzme bal ile karıştırın. Sabah ve akşam bir kaşık yiyin. Birer yemek kaşığı darıfülfül ve zencefili, iki yemek kaşığı süzme bal ile karıştırıp macun haline getirin. Sabah ve akşam birer tatlı kaşığı yiyin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Akne Oluşumunu Ve Cilt Kırışıklıkları Önlüyor

Bu Bitki Akne Oluşumunu Ve Cilt Kırışıklıkları Önlüyor Konja bitkisi Amorphophallus familyasına ait bir bitki türüdür. Bitkinin botanik adı Amorphophallus...

Kapat