Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Aşk İksiri Kişniş Yağının Faydaları

kişniş yağı nedir kişniş yağı cinsel gücü artırır mı kişniş yağı romatizmaya iyi gelir mi kişniş yağı spazmı çözer mi kişniş yağı afrodizyak mı…

Asırlardan beri şifa kaynağı olarak kullanılan kişniş teknoloji ve Sanayinin gelişmesi ile ekolojik ürünlerden uzaklaşan insanlara şifa vermeye devam ediyor, doğal yağlarla daha sağlıklı ve uzun bir yaşamın kapıları açılıyor. Öyle ki bazı yağlar hem yaşam kalitesini arttırıyor hem de daha mutlu bir hayata kapı açıyor. gençliği ve sağlığı kazanmaya yardımcı oluyor.


Orta çağda Afrodizyak özelliğiyle ön plana çıkan Kişniş aşk iksirlerine katılırdı. Tanen, şekerler, umbelliferon, skopolotin ve geraniol içeren kişniş yağının esas maddesi D-Linalool dur.

FAYDALARI: Hazmı kolaylaştırıriştah açar,spazm ve gaz gidericidir. Mide rahatsızlıklarında kullanılır. Merkezi sinir sistemini güçlendirir. Hafızayı zinde tutar.
Sinirsel baş ağrılarını keser.

Bitkikurdu.com

 

Konu Aramaları:

kişniş yağı faydaları,kişniş yağının faydaları,kişniş yağı,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bu Yağ Saçınızı Doğal Rengine Döndürüyor

çörek otu yağı nasıl yapılır çörek otu yağı gebe kalmayı kolaylaştırır mı çörek otu yağının saçlara faydalı mı çörek otu...

Kapat