Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Alkol, Sigara Ve Kafein Bağımlılığını Tedavi Ediyor

Alkol, Sigara Ve Kafein Bağımlılığını Tedavi Ediyor

kantaron yağı ve çayı kanamaları durdurur menopoza cilt hastalıklarına romatizma ve gut hastalığına iyi gelir açık yaraları kesikleri iyileştiren şifa kaynağı bir bitki

İlaç kullanmayı sevmeyip doğal tedavi yöntemlerini kullanan kişiler için mucizevi diye adlandırdıkları kantaron, içerdiği bulundurduğu; Hiperforin ve adhiperforin, Hiperisinin ve psödohiperisin, Flavonoid türevleri ile bin bir derde deva oluyor. Kantaron doğada kendiliğinden biten mucizevi bir bitki olup, dahilen ve haricen kullanılabilmesi ile Yanık ve yara tedavisi başta olmak üzere ciltteki her türlü sorunun tedavisinde kantaron çayı ve yağı kullanılır. Cilt sağlığınız için tercih edebileceğiniz kantaron yağı hakkındaki her şeyi açıklıyoruz. Kantaron Türkiye’nin birçok bölgesinde yetişir. İnsan vücudu için oldukça yararlı olan Kantaronun bilinmeyen faydaları.

FAYDALARI: Kanamaları durdurur. Menopozdan kaynaklı ruhsal hastalıklara iyi gelir. Cilt hastalıklarını tedavi eder. Cilt tonunu eşitler. Algılama ve kavrama yeteneklerini geliştirir. İltihaplanmalara iyi gelir. İshale iyi gelir. Romatizma ağrılarına iyi gelir. Gut hastalığına iyi gelir. Sarılık hastalığını tedavi eder. Virüsler ve bakterilerden kurtarır. AIDS ve HIV virüsüne karşı savaşır. Alkol, sigara ve kafein gibi bağımlılıkları tedavi eder. Açık yaralar ve kesikleri iyileştirir.

Depresyon yaşayan kişileri sakinleştirir. Uyku sorunlarını ortadan kaldırır. Güneş yanıklarını tedavi eder. Antiseptik özelliği sayesinde mikrop oluşumu engeller. Hücreleri yeniler. Şişlikleri indirir. Bebek pişiklerine iyi gelir. Kan şekerini düşürür. Varislere iyi gelir. Mide ağrılarını geçirir. İdrar kaçırma tedavilerinde kullanılır.

Kantaron yağının saça yararları; Saçı onarır ve saçın yıpranmasını engeller. Saçların kepeklenmesini engeller. Saç dökülmelerini durdurur. Saç derisinde oluşan egzama gibi hastalıkların önler. Saç derisindeki hücrelerin gelişimini sağlar. Saç diplerindeki kaşıntıları yok eder. Saçları nemlendirir. Saçların daha hızlı uzamasını sağlar. Saçların daha gür görünmesini sağlar.

Kantaron Yağı Saçlara Nasıl Uygulanır; Banyo yapmadan 1 saat önce saçınıza yeterli miktarda kantaron yağı sürün ve parmak uçlarınızla saç diplerinize bu yağı yedirin. 1 saat sonra şampuan ile iyice durulayın. Kantaron yağının cilde faydaları; Sivilce izlerini yok eder. Cildi nemlendirir. Sivilce ve akneleri geçirir. Cilt lekelerini geçirir. Güneş yanıklarını yok eder. Kuru cildi nemlendirir.

Cilt hücrelerini yenileyerek ölü derinin ciltten atılmasını sağlar. Cilt üzerinde bulunan pullu görüntü ve kabarmaları geçirir. Kantaron Yağı Cilde Nasıl Uygulanır Temizlediğiniz cilde masaj yaparak yedirin yaklaşık yarım saat kadar bekletin. Güneş ışınlarından korunmak için dışarı çıkmadan önce yüzünüze sürebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Azgın Teke Otu İktidarsızlığa İsteksizliğe İyi Geliyor

Azgın Teke Otu İktidarsızlığa İsteksizliğe İyi Geliyor Azgın teke otu iktidarsızlığa sertleşme sorununa isteksizliğe cinsel hayatın monotonlaşmasına iyi gelir hafızayı...

Kapat