Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Acai Üzümü Saç,Tırnak Ve Cilde İyi Gelir.

acai üzümü acai üzümünün faydaları acai saç ve cilde iyi geliyor mu acai diş eti iltihabına iyi gelir mi acai üzümü cinsel gücü artırır mı şifalı meyveler…

Acai Üzümü Saç,Tırnak Ve Cilde İyi Gelir. Euterpe familyasından bir tür palmiye ağacı olup meyvesi ve kaliteli palmiye göbekleri için yetiştirilir. Adını Tupi dilindeki ïwasa’i (‘ağlayan ya da su saçan meyve’) kelimesinin Avrupa’ya uyarlanmasından alır. 1 cm.den uzun değildir ve mor-kırmızı bir rengi vardır. Güney Amerika Yağmur ormanlarında yetişmekte olan Acai meyvesi aslında, bir çeşit böğürtlendir. Bilim insanları sürdürülen çalışmalar doğrultusunda bu eşsiz meyveyle ilgili sürekli daha fazla şey öğrenmektedirler. Ama henüz keşfettikleri şey şudur ki: Bu meyve sağlığa müthiş etkili. Acaí Palmiyesi çok yaygındır ve Güney Amerika’nın kuzeyi boyunca sıkça bulunur. Acai Palmiyesinin doğal ortamı nehir kıyıları ve mevsimsel taşkın ovalarıdır ve bu palmiye genellikle Brezilya’nın nehir yatakları boyunca bulunur.

Aci Üzümü Diş Eti Kanamalarını Durdururmu

Acaí Palmiyesi ayrıca Amazon Nehrinin geniş halicinde de kimyasallardan uzak, organik koşullarda yaygın olarak yetiştirilir ve üretilir. Acai, sütten bile fazla kalsiyum, böğürtlenden daha fazla antioksidan, vitamin haplarından daha fazla besleyici madde içeriyor.İçeriğinde omega 3, omega 6, omega 9, Vitamin A, Vitamin B, vitamin C, vitamin E, polifenol, fitosterol,antosiyonin, demir, potasyum, fosfor ve kalsiyum gibi sağlığa faydalı birçok bileşen mevcut.

Acai Üzümü Nedir Nelere İyi Gelir

Acai meyvesinde bulunan antioksidanlar bağırsakların daha iyi çalışmasını sağlıyor, sindirimi ve hazmı kolaylaştırıyor, bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Sahip olduğu esansiyel yağ asitleri, yüksek miktarda aminoasit ve yoğun antioksidan içeriğiyle; metabolizmanın düzenlenmesinde, fiziksel aktivite esnasında kasların çalışmasında ve gelişmesinde çok etkili.Acai üzümü ayrıca yüksek miktarda lif içeriyor, lif yönünden zengin gıdalarla beslenmek çok fazla yemeden tokluk hissi sağlıyor, yani iştah kontrol altına alınıyor, yeme arzusunu bastırılarak, daha kolay kilo verilebiliyor.

Acai Üzümü Kemik Erimesine İyimi Geliyor

FAYDALARI: Saç, tırnak ve deri dış tabakalarının geliştirilmesine yardımcı olur.Vücudu güçlendirmeye yardımcı olur.Acai suyunda kemikleri güçlendiren, kırılmalarını önleyen ve kemik dokusunun kayıplarını önleyen önemli miktarda kalsiyum vardır.Ayrıca mide ve rahimin astarlanmasına yardımcı olarak kramplar ve şişmeyi azaltır. Bu nedenle çok fazla adet ağrısı yaşayan kadınlar için faydalıdır.Kalbin korunması için önemli bir kaynak olan antioksidanlar içerir. Kan damarlarının duvarlarının rahatlamasını ve gevşemesini sağlar. Böylece kalbin stresini azaltır.İçindeki antosiyanin atar damarlar, toplar damarlar ve kılcal damarlar dahil olmak üzere küçük ve büyük kan damarlarını korur.

Acai Üzümü Kanser Hücrelerinin Yayılmasını Önlermi

Diyabet hastaları için faydalıdır.DNA’nın hasar görmesini önleyerek kanserojen ve mutajenlerin yarattığı riskleri düşürür.Antioksidanlar bakımından zengin olan acai üzümü vücuttaki gereksiz toksinleri ortadan kaldırarak ve metabolizmayı arttırarak da kilo vermeyi kolaylaştırır.İçindeki antioksidanlar cildi besler.Cildin koruyucu tabakasının erozyonunu azaltır ve kolajen de dahil olmak üzere bağ dokularını korumaya yardımcı olur.

Acai Üzümü Hücreleri Yenilermi

Acai üzümü suyundaki beta-karoten ve C vitamini, göz sağlığını korur.Daha sağlıklı ve daha güçlü diş ve diş etlerine sahip olmanızı sağlayacak yüksek miktarda kalsiyum içerir ve diş eti hastalıklarından korunmanızı sağlar.İçerdiği omega 3 yağları zihinsel fonksiyonlarınızın düzgün çalışması ve uyanıklılık için gereklidir. Güçlü bir antioksidan.

Acai Üzümü Göz Sağlığına İyi Gelirmi

Cinsel gücü arttırır. Hastalıklarla savaşır. Yumurtaya eş değer bir amino asit kaynağı. Sindirim ve bağışıklık sistemlerini destekler Çeşitli vitamin ve mineraller açısından çok zengindir. Omega yağ asitleri içerir. Vücuttaki şeker ve kolesterol seviyelerini dengelediği araştırmalarla kanıtlanmışdır. Düşük karbonhidrat fakat iyi bir enerji kaynağı. Lif kaynağı. Kalp sağlığına iyi geliyor.

Acai Üzümü Cinsel Gücü Artırıyormu

UYARI: Acai üzümünün sağlığa bir çok faydası olmasına ve süper besinlerden sayılmasına rağmen bazı yan etkileri olabilir. O nedenle vücudunuza uygun olup olmadığını görmek için küçük miktarlarda acai berry suyu ile başlamanız önerilir. Eğer herhangi bir yan etki ile karşılaşırsanız kullanmayı bırakın. Ayrıca ek bir sağlık durumunuz, kronik hastalıklarınız varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmanızda fayda var.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Latin Çiçeği,Dermansızlığa İyi Geliyor.

latin çiçeği latin çiçeği nedir neye iyi gelir latin çiçeği saç dökülmesini önler mi latin çiçeği tırnak kırılmasına iyimi gelir...

Kapat