Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Abdulleziz Otunun Faydaları

Kalça ağrıları için bitkisel çözüm şişmanlamak istiyorum şişmanlamak için ne yapmalıyım kilo alamıyorum cinsel isteksizliğe iyi gelen bitkiler…

Afrika’da ve Akdeniz bölgesinde özellikle de Mısırda Kumluk Arazilerde doğal olarak yetişen bir bitki türüdür.  Dünyada çok nadir olarak görülmektedir. Bitkisel tedavi olarak kökü kullanılır.

abdulezziz-otu-sperm-sayisini-artiriyormu

Dut kurusuna benzeyen, yağlı ve tatlı yemişleri vardır.  (Cyperus esculentus). Asıl adı “Habbüllezziz” (tatlı tane).Söz konusu bitkinin kökü çıkartılarak kurutulur çay yapılarak kullanılır.

abdulezziz-otu-cinsel-gucu-artiriyor-mu

FAYDALARI;Habbüllezziz cinsel gücü ve cinsi birleşimi tahrik eder. Erkek cinsiyet organını kuvvetlendirir, sperm sayısını arttırıcıdır. Kalça kemiği ve kalçada oluşan ağrılara suyu balla karıştırılıp içilirse iyi gelir.Şişmanlatır, fazla kullanıldığı zaman baş ağrısı yapar.

abdulezziz-otu-nelere-iyi-geliyor

1-Şişmanlatır şehveti ve cinsi birleşimi tahrik eder erkek cinsiyet organını kuvvetlendirir,meniyi çoğaltır.

2-Kalça kemiği ve kalçada oluşan ağrılara suyu balla karıştırılıp içilirse iyi gelir

abdulezziz-otu-sismanlatir-mi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Abdest Bozan Otunun Faydaları

mide yanması için bitkisel çözüm burun kanamasına bitkisel tedavi ateş düşüren bitkiler bademcik şişlerini indirmek için... Abdest bozan otu genelde...

Kapat