Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Abdest Bozan Otunun Faydaları

mide yanması için bitkisel çözüm burun kanamasına bitkisel tedavi ateş düşüren bitkiler bademcik şişlerini indirmek için…

Abdest bozan otu genelde nemli ve rutubetli yerlerde,yol kenarlarında ve bahçelerde yetişir.Boyu 65cm ile 75 cm arasındadır ağacı ve kökü ezilip kullanılarak mayi (sıvı) elde edilir.Kullanıldığı yerler ve faydaları şunlardır.

1-Kimya sanayinde ve boya yapımında özellikle siyah ve yeşil boya elde edilmesinde kullanılır.

2-Çıbanların olgunlaşmasına yardım eder kökü çok acıdır kökünden yapılan çay;birer ikişer saat ara ile bir kaşık olmak üzere günde 12 kaşık içildiğinde mide yanmasını önler ve mideyi kuvvetlendirir ter ve balgam söktürür.

3-İdrar yolları rahatsızlıklarına iyi gelir göğüs ve baş ağrılarını geçirir vücuda dinçlik verir,burun kanamalarını keser,ateşi düşürür. Bademcikteki şişlikleri indirir.

HAYAT VEREN ŞİFA KAYNAĞI 5 BİTKİ İNCELE !..

Konu Aramaları:

abdest bozan kurdu,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Abanoz Ağacının Faydaları

  Abanoz ağacının Habeşi ve Hindi diye iki çeşidi vardır . Alternatif tıpta Hint abanozu kullanılır.  1-Genelde ağacın dalları rendelenip bir...

Kapat